Otoimmun Hastalıklar

Otoimmun Hastalıklar

Haşimato hastalığı önemli bir sorundur. Basit bir trioit rahatsızlığı gibi asla düşünmeyin. Çünkü haşimato teşhisi almışsanız hayatınızda artık bazı şeyler değişecek demektir.
Read More
Alerji Tedavisi

Alerji Tedavisi

Biorezonans metodunun en etkili olduğu hastalıklar alerji hastalıklarıdır ve alerji tabanlı hastalık gruplarıdır.
Read More
Kanser Destek Tedavisi

Kanser Destek Tedavisi

Kanser tedavisinde biorezonans uygulaması kanserin her aşamasında etkilidir. Kanserin başlangıcında biorezonans tedavisi uygulanırsa en azından kanseri hızla tedavi etmeyi, geriye çevirmeyi, yani nötrleştirip ilerlemesini engellemeyi sağlayabilir. İleri aşamalarda da yine hastanın başta yaşam kalitesi ve konforunu sağladığı gibi kanser hastalığının durmasını, gerilemesini de sağlayabilir. Hasta en son noktada dediğimiz terminal dönemde ise artık klasik tıptan veya diğer tüm tedavilerden hiçbir sonuç alınmayacak bir noktaya gelmişse bile biorezonans metodunda bu hastanın en azından ağrılarını dindirmek açısından yaşam kalitesini, konforunu artırmak açısından ve rahatlatma açısından da önemli bir destek olarak yararlanılabilmektedir.
Read More
Biorezonansa Özel Kan Testi

Biorezonansa Özel Kan Testi

Hastanın yaşı değil, hastalığın yaşı önemlidir. Unutmayalım; erken teşhis hayat kurtarır! Vücudunuzda hangi hastalığın frekans kodunun bulunduğunu “biorezonansa özel kan testi” ile öğrenebilirsiniz…
Read More
Sigara Bağımlılığı Destek Tedavisi

Sigara Bağımlılığı Destek Tedavisi

Sigarayı bırakmak istiyor ama bir türlü yapamıyorsanız üzülmeyin; çünkü sigara bırakma yönünde karar veremeyen pek çok kişiye göre daha iyi bir noktadasınız. Ve asıl iyi haber şu: Sigarayı bırakmak isteyen ama bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için biorezonans metodunun başarı oranı yüzde 90’dır! Üstelik tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz…
Read More
Elektromanyetik Arınma Nedir

Elektromanyetik Arınma

Şehir yaşamı her gün vücudumuza kaldırabileceğinin 1000 katı elektromanyetik dalga yüklüyor! Cep telefonu, uçak, metro, mikrodalga fırın ya da saç kurutma makinası kullanıyor, kablosuz İnternet ağları içinde yaşıyorsanız bağışıklık sisteminiz ciddi risk altındadır. Biorezonansla elektromanyetik kirlilikten arınabilirsiniz.
Read More
Nasıl performans arttırılır

Performans Arttırma

Tıp fakültesine girene kadar birçok sınava girdim. İlkokuldan sonra Anadolu Liseleri, Fen Lisesi, parasız yatılı sınavlarına girdim. Her sınavdan önce bana babam ya bir şeker verirdi ya da okunmuş pirinç verirdi. Neden?
Read More