Dr. Sinan Akkurt Hakkında

Biorezonans metodu ile Manisa Alaşehir’deki muayenehanesinde hizmet vermeye başlayan Doktor Sinan Akkurt, 2010 yılında resmi görevinden ayrılarak İzmir Bornova’da muayenehane açarak çalışmalarına devam etti. Halen İzmir Bornova’daki muayenehanesinde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Dr. Sinan Akkurt, yöntemin daha fazla hastaya umut olması için ayrıca uluslararası konferanslarda konuşmacı olarak kendi yöntemlerini de tüm dünya hekimleri ile paylaşıyor. Dr. Sinan Akkurt, biorezonans ile ilgili ilk kapsamlı Türkçe kaynak olan ‘Biorezonans’ kitabının da yazarıdır.

25 Yıllık Deneyim

Yüzlerce Hasta

biorezonans
Videoyu oynat

Hizmetlerimiz

Hastalarımıza biorezonans dışında verdiğimiz sağlık hizmetlerimiz sayesinde en iyi ve doğru hizmeti sunuyoruz.

Biorezonans

Ozon Tedavisi

Fonksiyonel Tıp

Kupa Tedavisi
(Hacamat)

Andülasyon

Mezoterapi

Kronik Rahatsızlıklara Biorezonans Desteği

Kronik Rahatsızlıklarda Başarılı Tedavi Metodu Olan Biorezonans İle Tanışın

Kronik hastalıkların pek çoğu biorezonans metodu ile  kalıcı olarak tedavi edilebilmektedir.

service icon

Sağlığınıza Kavuşmak Artık Çok Kolay!

Biorezonans tedavi metodu; kolay, ağrısız ve etkili bir yöntem olması nedeniyle tedavi sonrası hayatınıza dönmenizi kolaylaştırır.

Ekibimiz

izmir biorezonans

Gülşen Sevim Keyifoğlu

Randevu Al This Widget Just Use For Single Doctor Only! 02323435522 05303874687 Çalışma Saatleri Pazartesi08:30 – 18:30Salı08:30 – 18:30Çarşamba08:30 – 18:30Perşembe08:30 – 18:30Cuma08:30 – 18:30Cumartesi08:30 –…
İzmir Biorezonans

Meltem Tepe

Muğla Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olan Meltem Tepe, çağrı merkezi ve müşteri ilişkileri alanında farklı sektörlerde deneyim kazanmıştır.
İzmir Biorezonans

Sinan Akkurt

Bir yardımcı tıp yöntemi olan biorezonans tedavisini Türkiye’ye tanıtan Dr. Sinan Akkurt, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu. İlk görev yeri olan Manisa’da dokuz.