Biorezonans ile Sağlığınıza Kavuşun

Hizmetlerimiz

İzmir Biorezonans

Biorezonans

Cerrahi müdahale gerektiren rahatsızlıkları olanlar dışında, mevcut tedavisi modern tıp metodları ile devam eden diğer hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da hekim kontrolunda.
Detaylar
Mezoterapi

Mezoterapi

Çeşitli rahatsızlıklar ve ağrıların giderilmesini amaçlayan, bitkisel ve farmakolojik ilaçların bölgesel olarak mikro enjeksiyonlar yoluyla uygulanmasına dayanan bir yardımcı tedavi yöntemidir. Latince’den gelen mezoterapi adı,.
Detaylar
Andülasyon

Andülasyon

Mekanik titreşim ve kızılötesi ışınlardan yola çıkılarak geliştirilen andülasyon cihazı ve andülasyon yöntemi, tıpkı biorezonansta olduğu gibi biofiziksel prensiplere dayalı olarak bilim adamları tarafından Almanya’da.
Detaylar
Ozon Tedavisi

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi; oksijene (O2) kıyasla çok daha yüksek enerji taşıyan bir yapıya sahip kimyasal bir bileşik olan ozonun (O3) hastalıkların tedavisine yardımcı yöntem olarak kullanılmasıdır..
Detaylar
Kupa Tedavisi (Hacamat)

Kupa Tedavisi (Hacamat)

Kupa tedavisi (hacamat), çeşitli boyutlardaki kupaların terapide kullanıldığı bir doğal tedavi yöntemini ifade eder.
Detaylar
Fonksiyonel Tıp

Fonksiyonel Tıp

Fonksiyonel tıp, hastalıkların kök nedenlerini araştırmaya ve bu nedenleri düzeltmeye odaklanan bütüncül bir tıp yaklaşımıdır. Aynı zamanda sağlıklı yaşamı sürdürülebilir kılmak için uygulanan koruyucu hekimlik.
Detaylar