Biorezonans Tedavisi ile Sağlıklı Kilo Verin!

Biorezonans tedavisinin desteğini alarak cerrahi müdahale olmaksızın çok daha etkili, sağlıklı ve kalıcı kilo verebilirsiniz.

Biorezonans ile sağlıklı zayıflama süreci nasıldır?

Biorezonans metodu, fazla kiloların kalıcı olarak giderilmesine büyük ölçüde destek oluyor. Bir spor ve diyet programından farklı olarak doktor gözetiminde kişinin sağlığına yönelik uygulamaların öne çıktığı biorezonans ile sağlıklı zayıflama programı, insülin direncinin dengelenmesi, besin intoleranslarının giderilmesi, iştahın azaltılması, metabolizmanın hızlandırılması, bölgesel zayıflama gibi amaçlara hizmet ediyor.
Bir türlü kilo verememizin sorumlusu vücudumuzdaki iki sinsi ajandan biri olabilir: CandidaAlbicans mantarı ya da AdenoVirüs 36. Zayıflama amacıyla uygulanan biorezonans tedavisi kapsamında bu iki patojene karşı mücadele ediliyor.
Kilo almanın nedenlerinden bir tanesi yaşam biçimi. Sizin günlük harcamanız gereken kalori 2000 iken, siz 3000 kalori alıyorsanız, 1000 kalori kilo fazlasına dönüşüyor. Harcamamız gereken 2000 kaloriyi artırmak, aldığımız 3000 kaloriyi de azaltmak gerek. Bunun için spor şart. Ama bu yapılması gerekenlerden yalnızca bir tanesi. Spor tek başına yeterli değil. Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Biorezonans ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız. Biorezonans tedavisi ile tüm bunları dengeliyoruz, ayrıca iştah azaltıcı bir tedavi programı uyguluyoruz. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabiliyor. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabiliyorlar. Biorezonans ile bölgesel zayıflama sağlayabiliyoruz.