Alerji Tedavisi

Alerji Tedavisi

Biorezonans metodunun en etkili olduğu hastalıklar alerji hastalıklarıdır ve alerji tabanlı hastalık gruplarıdır.

Biorezonans ile alerji nasıl tedavi edilir?

Biorezonans metodunun en etkili olduğu hastalıklar alerji hastalıklarıdır ve alerji tabanlı hastalık gruplarıdır. Örneğin akut alerji, ürtiker, egzama, astım, bronşit gibi temelinde alerjik problemlerin, alerjilerin olduğu hastalıklar biorezonans metodunun en etkili ya da en başarılı yüzdeyle tedavi ettiği hastalık gruplarıdır. Çünkü biorezonans metodunda alerji yapan maddenin atom frekansı dediğimiz o maddeye ait olan frekans kodu tespit edilir ve bu frekans kodunun tersi kullandığımız cihazlarla üretilerek vücuda geri verilir. Tekrarlayan seanslar boyunca da bu alerjik maddenin frekansı vücutta nötrleşir. Bu nereden çıkıyor? Bu vücudumuzun rahatsız olduğu tüm alerjik maddelerin frekans kodunu kaydetmesiyle ortaya çıkıyor. Bir maddeye alerjik tepkimemiz varsa onunla karşılaştığımızda vücudumuzun hafızası onu kaydeder. Biyokimyasal olarak onu kaydetse de o maddenin biofiziksel kodu denen frekans kodunu da kaydeder. Bu o maddenin spesifik özelliğidir. Ters frekans dediğim şey bu maddenin kayıtlı frekansının tersini, yani ayna görüntüsü dediğimiz tam aksi frekansını kullandığımız cihazla üreterek vererek nötrleştirmeye yarar. Bu sayede alerjik maddelerin frekans bilgisi vücuttan silinir. Silindikten sonra da vücudumuz o maddeye karşı bir alerjik reaksiyon geliştirmez. Bu sebeple biorezonans metodu en başarılı olarak alerji ve alerji tabanlı rahatsızlıkları tedavi eder.

Alerji Nasıl
Tedavi Edilir?

Alerji Tedavisi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sağlıkla ilgili hiçbir konuda garanti verilmesi doğru değildir. Hayatta hiçbir şeyin garantisi olmadığı gibi, hastalarımıza da “%100 kesin tedavi”, “garantili sonuç”, “tedavi garantisi” gibi söylemlere itibar etmemelerini öneriyoruz.
Evet, yararlanılabilir. Ameliyat öncesi ya da sonrası, ilaç tedavisi ya da farklı terapi yöntemleri öncesi, sırası ve sonrası süreçlerde biorezonans tedavisi uygulanmasının bir sakıncası yoktur. Aksine kemoterapi, radyoterapi gibi yöntemlerin etkinliğinin artmasına destek olurken, istenmeyen yan etkilerinin de azalmasına ve hatta ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.
Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Dolayısıyla tedavi süreci de farklı işleyecektir ve seans sayısı da buna göre değişecektirr. Bu nedenle tam bir rakam vermek ya da standart bir tedavi planı vermek doğru değildir. Biorezonans tedavisinin maliyeti konusunda telefonla ulaşmanız ve muayenenin ardından tedavi süreci netleştikten sonra bilgi almanız daha doğru olacaktır.
Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak program, tamamen kişiye özgü olarak planlanır. Dolayısıyla tedavi süresi de buna göre değişkenlik göstermektedir.

İletişim

Çalışma Saatleri

Pazartesi
08:30 – 18:30
Salı
08:30 – 18:30
Çarşamba
08:30 – 18:30
Perşembe
08:30 – 18:30
Cuma
08:30 – 18:30
Cumartesi
08:30 – 18:30
Pazar
Kapalı