Kanser Destek Tedavisi

Kanser Destek Tedavisi

Kanser tedavisinde biorezonans uygulaması kanserin her aşamasında etkilidir.

Biorezonans testinde kanser belirteçleri nelerdir?

Biorezonans testinde hastalara yaklaşık 14 parametreden oluşan binlerce maddenin tarandığı bir kan testi uyguluyoruz. Bu tabii frekansla uygulanan bir test. Yani maddenin ya da atomun frekansı kullanılarak yapılıyor. Her maddenin, her hücrenin bir frekansı olduğu için bu frekansları biz vücudumuzda tarayarak vücudumuzdaki alerjileri tespit edebiliyoruz. Vücudumuzdaki bakteri, virüs, parazitleri tespit edebiliyoruz. Aynı şekilde kanser hücreleri de bizim için zararlı hücreler olduğu için kanser hücrelerinin frekansları da kanımızdan ve vücudumuzdan tespit edilebilir. Biorezonans metodunda işte biz bunu uyguluyoruz. Hastamızdan aldığımız birkaç damla kan ile kanser frekanslarını tarayabiliyoruz. Karşımıza üç şekilde frekans çıkıyor: Bir tanesi prekürsör, bir tanesi kanser ve son olarak metastaz. Bu bizim uyguladığımız testin ana parametreleri. Eğer bu üçü negatif ise zaten bu kişide kanserle ilişkili bir frekans yok demektir. Ama kanser ve metastaz frekansı pozitif ise bu hasta zaten aktif bir kanser hastası hatta metastazlı demektir. Bunlar haricinde sadece prekürsör frekansı ile de henüz oluşmakta olabilen kanserin öncü frekansını tespit etme şansımız var. Yani bu şu demek: Kanser başlıyor, henüz daha radyolojide görülemeyecek bir noktada kitleleşmiş ya da çok küçük bir boyutta. İşte bu hücrenin frekansını tespit edip bir öncü durum olup olmadığını da tespit edebiliyoruz.

Hemen
İzleyin

Kanser tedavisinde biorezonans metodunun hangi aşamada nasıl etkisi olur?

Kanser tedavisinde biorezonans uygulaması kanserin her aşamasında etkilidir. Kanserin başlangıcında biorezonans tedavisi uygulanırsa en azından kanseri hızla tedavi etmeyi, geriye çevirmeyi, yani nötrleştirip ilerlemesini engellemeyi sağlayabilir. İleri aşamalarda da yine hastanın başta yaşam kalitesi ve konforunu sağladığı gibi kanser hastalığının durmasını, gerilemesini de sağlayabilir. Hasta en son noktada dediğimiz terminal dönemde ise artık klasik tıptan veya diğer tüm tedavilerden hiçbir sonuç alınmayacak bir noktaya gelmişse bile biorezonans metodunda bu hastanın en azından ağrılarını dindirmek açısından yaşam kalitesini, konforunu artırmak açısından ve rahatlatma açısından da önemli bir destek olarak yararlanılabilmektedir.

Kanser Destek Tedavisi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sağlıkla ilgili hiçbir konuda garanti verilmesi doğru değildir. Hayatta hiçbir şeyin garantisi olmadığı gibi, hastalarımıza da “%100 kesin tedavi”, “garantili sonuç”, “tedavi garantisi” gibi söylemlere itibar etmemelerini öneriyoruz.
Evet, yararlanılabilir. Ameliyat öncesi ya da sonrası, ilaç tedavisi ya da farklı terapi yöntemleri öncesi, sırası ve sonrası süreçlerde biorezonans tedavisi uygulanmasının bir sakıncası yoktur. Aksine kemoterapi, radyoterapi gibi yöntemlerin etkinliğinin artmasına destek olurken, istenmeyen yan etkilerinin de azalmasına ve hatta ortadan kalkmasına yardımcı olabilir.
Elbette biorezonans tedavisinin maliyetini merak ediyorsunuz. Hepinizin hastalıkları, rahatsızlıkları ya da biorezonans tedavisini uygulama nedeni bambaşkadır. Dolayısıyla tedavi süreci de farklı işleyecek ve seans sayısı da buna göre değişecektir. Bu nedenle tam bir rakam vermek ya da standart bir tedavi planı vermek doğru değildir. Aynı zamanda internet üzerinden de fiyat vermek, tedavi maliyetini belirtmek de hem yasal değil, hem etik değil. Bu nedenle biorezonans tedavisinin maliyeti konusunda telefonla ulaşmanız ve muayenenin ardından tedavi süreci netleştikten sonra bilgi almanız daha doğru olacaktır.
Tedavi planı kişiye özgü olarak belirlenir. Seansların süresi, sıklığı ve uygulanacak program, tamamen kişiye özgü olarak planlanır. Dolayısıyla tedavi süresi de buna göre değişkenlik göstermektedir.

İletişim

Çalışma Saatleri

Pazartesi
08:30 – 18:30
Salı
08:30 – 18:30
Çarşamba
08:30 – 18:30
Perşembe
08:30 – 18:30
Cuma
08:30 – 18:30
Cumartesi
08:30 – 18:30
Pazar
Kapalı

Kemoterapi sırasında enfeksiyon riskine karşı nasıl önlem alınmalı?

Kemoterapi aldıktan sonra doğal olarak bağışıklığınız düşüyor. İşte bağışıklığı düşürmemek için alabileceğiniz bazı destekler var ya da önlemler var. Örneğin kemoterapi sonrasında özellikle kış-bahar geçiş döneminde maskeyle dolaşabilirsiniz. Bunun yanında kalabalık yerlere girmemelisiniz. Aynı zamanda da evinizde özellikle gribal enfeksiyonu ya da solunum yolları enfeksiyonu olan kişilerle teması azaltıp maskesiz asla aralarına girmemeniz lazım. Bunların yanında beslenmenize daha çok dikkat edip sağlıklı beslenmeye devam edip özellikle vitamin mineral oranı yüksek gıdaları tercih edebilirsiniz. Ve bağışıklığınızı da güçlendirebilecek geleneksel ve tamamlayıcı tıp yöntemlerinden ilave destekler alabilirsiniz.