Sağlıklı Bir Hayat İçin Andülasyon

Mekanik titreşim ve kızılötesi ışınlardan yola çıkılarak geliştirilen andülasyon cihazı ve andülasyon yöntemi, tıpkı biorezonansta olduğu gibi biofiziksel prensiplere dayalı olarak bilim adamları tarafından Almanya’da geliştirilmiş destekleyici bir tedavi imkanı sunmaktadır. Temel prensibi vücuttaki sıvıların salınımıdır. Andülasyon tedavisi yalnızca belirli bir organ veya organ sistemi üzerinde değil, esasen insan vücudunun temel fonksiyonlarını iyileştirme yönünde olumlu bir etki göstermektedir.

Andülasyon ile Ağrıların Hafifletilmesi

Andülasyon, bel, boyun, sırt, diz ağrıları ya da kireçlenme, fıtık, siyatik, migren, fibromiyalji gibi çeşitli hastalıklardan kaynaklanan ağrı şikayetlerini hafifletebilmektedir. Kısa bir uygulama akut ağrıları gidermek için yeterli gelirken, kronik ağrılar için düzenli uygulama yapılması gerekmektedir. Andülasyon aynı zamanda ağrının ortaya çıkmasını önlemek üzere de fayda sağlamaktadır.

Stres İçin Andülasyon

Zamanla kronik bir hal alan stresin giderilmesinde andülasyonun gevşeme mekanizmalarının çalıştırılmasını sağlayan yönü oldukça yüz güldüren sonuçlar verebilmektedir. Sinir sistemini dengeleyerek günlük yaşamın stresi ve sıkıntılarıyla başa çıkılmasına yardımcı olabilir.  Böylece bedende yıkıma yol açan kronik strese karşı etkili bir yaklaşım ortaya konmaktadır.

Uyku ve Kilo Problemlerinde Andülasyon

Uykusuzluk, uykuya dalamama gibi problemlerle baş etmede etkili bir sistem olan andülasyon; ödem atmaya, metabolizma hızlandırmaya, yağ yakımını desteklemeye yönelik etkileri ile daha ilk seanstan ölçümlenebilir sonuçlar sağlamaya başlayabilir. Özellikle göbek çevresi yağlanma, dolaşım bozuklukları konularında da etkilidir.